Co jsou zač Archandělé?

18. dubna 2018 v 19:59 | ★Stella★ |  *Co jsou zač Archandělé?

Asi si říkáte, proč o sobě dlouho nedala vědět Vaše milovaná Bohyně Stella Kometka. Můj fotřík Stvořitel v sobotu začal střízlivět a kazisvět Kristus mu vyslepičil, že jsem všechny odhalila celému světu a hlavně srazila autoritu Stvořitele!!! Za tento čin jsem měla zákázáno být s planetou Zemi v kontaktu, ale nebojte se!!! Tentokrát můj fotřík včera vychlastal 10 piv, 3 sklenice whiskey a 5 skleniček vína, takže se nejdřív probudí za týden a brácha Kristus vyrazil na vesmírný večírek, který založil ďábelský bůh planety Neptun, takže mám dostatek času šířit lásku a dobro na planetě Zemi, protože ten vesmírný večírek Božích zlounů potrvá 6 ďábelských dní!!! Do té doby určitě stihnu každého človíčka na světě informovat o vesmírných skrytých pravdách a dám všem pozemšťanům rady, aby se vyvarovali Božího zla a Karmických pout i kdybych za týden měla navěky zakázáno být svámi milými "sourozenci" v kontaktu!!! Ano, je to moc smutné, že mám od Vašeho Stvořitele zakázáno šířit dobro, lásku a pravdu😥😢😭, že se navždy budete muset potýkat se zlem😨😰😱, ale Vy to zvládnete na 100%, protože ode mě budete vědět, co máte dělat a nakoho se máte obracet!!! Bohužel je za týden možné, že na mne se už obracet nebudete moc, protože budu mít navždy zaracha, padající hvězda Vám nebude moc splnit přání ale nebojte!!! Na světě je tolik hodných bytostí na které se můžete v nouzi obrátit a ony Vám pomohou!!! Jaké bytosti to jsou?

1. Andělé

2. Jednorožci a Pegasové

3. Bělásci

4. Bílé holubice

5. Víly

Tyto výše zmiňované bytosti byli stvořeny s láskou stejně jako já, v době, kdy ještě Stvořitel nestvořil alkohol a nepropadl mu!!! Díky alkoholu se z něj stal nespravedlivý tvořič zla, nemocí a neštěstí, proto se na něj nikdy neobracejte!!! Na které bytosti byste si měli dát pozor?

Na Archanděly přece!!! Archandělé ve skutečnosti neexistují a jsou to démoni, kteří se vydávají za dobro, aby Vás nachytali!!! Více informací stihnout nedokážu, protože tento text musím přepsat do všech světových jazyků stejně jako předchozí články!!! Jestli máte na Archanděly otázky, napište mi je do komentářů a já na ně nejpozději do 12 hodin odpovím!!!

Výsledek obrázku pro angel azrael
Archanděl Azrael

To je ode mne vše

★Stella★ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama