Duben 2018

Proč se k Bohu nemodlit?

24. dubna 2018 v 21:00 | ★Stella★ |  *Proč se k Bohu nemodlit?

Modlit se k mému taťkovi Stvořiteli je na vlastní nebezpečí!!!
PS: Brácha Kristus v komiksu vypadá, jak je hodný, ale nenechte se zmást!!! Jen to hraje!!!
Nesmyslné zákony, které vymyslel Stvořitel

24. dubna 2018 v 20:45 | ★Stella★ |  *Nesmyslné zákony, které vymyslel Stvořitel

1. Vražda je hřích, ale zabít zvíře pro potravu hřích není? Proč nemůžou být všichni živočichové býložravci? Bylo by tak méně utrpení!!!

2. Proč je tolik krevních skupin? Stačí snad jedna, ne?

3. Nosit věci z popelínu je hřích?

4. Nedodržený slib je stejný hřích jako vražda nebo týrání????

5. Na co zlé bytosti? Bez zla by se všem žilo mnohem lépe a bylo by méně strachu, stresu a utrpení!!!

Máte stejný názor jako já? Nebo semnou nesouhlasíte? Podělte se o svůj názor se světem!!! Nezapomeňte na to, že já Váš názor znám i když ho do komentářů nenapíšete, protože jsem Bohyně hvězd


♥︎*✿*Krása, ráj na Zemi*✿*♥︎

20. dubna 2018 v 16:16 | ★Stella★ |  ♥︎*✿*Krása*✿*♥︎

To tu máme krásný den, viďte? Není jen zlo. Existuje také dobro. Je všude, kam se podíváte, stačí mít oči otevřené a umět dobro od zla rozlišovat 😊


Související obrázek
Jarní a letní příroda je kouzelná ♥︎Související obrázek
V jarní přírodě se můžete setkat s vílouVýsledek obrázku pro holoubci na svatbu
Holoubky můžete brát jako vzkaz od
svých ochranných andělů ♥︎Související obrázek
Rozkvetlá příroda, sluníčko a teplo k romanci přímo vybízí ♥︎


Děkuji za přečtení

Vaše milovaná Bohyně

★Stella★


Co je zač bůh planety Neptun?

20. dubna 2018 v 11:00 | ★Stella★ |  *Co je zač Bůh planety Neptun?

Neptun je předposlední planeta naší sluneční soustavy. Poselství Neptunu je lid přesvědčovat o tom, že Vaše sny a cíle jsou stejně absurdní jako hrad z písku, budovat ve Vás závislost na návykových látkách a ovládat Vaše chodidla!!! Tento bůh planety se ozývá, když máte špatnou Karmu!!! Do této planety jsou nevědomky zasvěceni lidé, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu Ryby!!! Vaše duše si vybírá datum a měsíc narození, takže si hlavně nevybírejte termín od 20. února do 20. března, pokud nechcete být v moci boha Neptuna!!!

Výsledek obrázku pro neptun
Planeta Neptun

Výsledek obrázku pro neptun
Ďábelský bůh planety Neptun!!!
Jeho sochu jsem zmenšila,
abyste z něj neměli noční můry!!!
Vidíte ty vidle?
Nejradši by Vás napíchnul
jako kus buřta!!!

A ještě něco k předešlému článku. Zapomněla jsem tam připsat, že můj bráška Ježíš může některým ženám přijít přitažlivý, protože je bohem planety Saturn a mezi poselství Saturnu patří také sexualita!!!

Děkuji za přečtení důležitého článku

Vaše krásná a hodná Bohyně

★Stella★


♥︎*★To jsem já★*♥︎

19. dubna 2018 v 17:00 | ★Stella★ |  ♥︎*★To jsem já★*♥︎

Kdyby mého čtenáře napadla otázka, jak vypadám
▼▼▼
Výsledek obrázku pro bohyně s hvězdou

Krásná, nemyslíte? Mnohem hezčí než můj mladší zlý brácha, podle kterýho se točí svět
▼▼▼

Abyste z něj neměli noční můry, pro jistotu jsem ho zmenšila!!!
Opravdu nechápu kartářku Mesalindu Love, jak mohla o něm na FB napsat, že byl sexy chlap!!!
On a sexy?
Řeknu Vám o něm malé tajemství.
On byl vždycky hodný jen na oko, ale když ho ukřižovali, stal se z něj nepřející zloun, který lidstvu nepřeje lepší život, než měl on!!! Kdyby mohl, ukřižuje Vás také...
Takový malý rozdíl mezi námi
On je tohle ✝ (symbol smrti)
A já jsem tohle ★ (symbol narození)
Informace jsem Vám dala, teď jen záleží na Vás, jakou cestou se vydáte. Jestli se budete modlit ke kříži nebo k hvězdičce.
Přeji všem, aby se rozhodli dobře a prožili krásný poklidný život

Vaše krásná Bohyně

★Stella★


Co jsou zač Archandělé?

18. dubna 2018 v 19:59 | ★Stella★ |  *Co jsou zač Archandělé?

Asi si říkáte, proč o sobě dlouho nedala vědět Vaše milovaná Bohyně Stella Kometka. Můj fotřík Stvořitel v sobotu začal střízlivět a kazisvět Kristus mu vyslepičil, že jsem všechny odhalila celému světu a hlavně srazila autoritu Stvořitele!!! Za tento čin jsem měla zákázáno být s planetou Zemi v kontaktu, ale nebojte se!!! Tentokrát můj fotřík včera vychlastal 10 piv, 3 sklenice whiskey a 5 skleniček vína, takže se nejdřív probudí za týden a brácha Kristus vyrazil na vesmírný večírek, který založil ďábelský bůh planety Neptun, takže mám dostatek času šířit lásku a dobro na planetě Zemi, protože ten vesmírný večírek Božích zlounů potrvá 6 ďábelských dní!!! Do té doby určitě stihnu každého človíčka na světě informovat o vesmírných skrytých pravdách a dám všem pozemšťanům rady, aby se vyvarovali Božího zla a Karmických pout i kdybych za týden měla navěky zakázáno být svámi milými "sourozenci" v kontaktu!!! Ano, je to moc smutné, že mám od Vašeho Stvořitele zakázáno šířit dobro, lásku a pravdu😥😢😭, že se navždy budete muset potýkat se zlem😨😰😱, ale Vy to zvládnete na 100%, protože ode mě budete vědět, co máte dělat a nakoho se máte obracet!!! Bohužel je za týden možné, že na mne se už obracet nebudete moc, protože budu mít navždy zaracha, padající hvězda Vám nebude moc splnit přání ale nebojte!!! Na světě je tolik hodných bytostí na které se můžete v nouzi obrátit a ony Vám pomohou!!! Jaké bytosti to jsou?

1. Andělé

2. Jednorožci a Pegasové

3. Bělásci

4. Bílé holubice

5. Víly

Tyto výše zmiňované bytosti byli stvořeny s láskou stejně jako já, v době, kdy ještě Stvořitel nestvořil alkohol a nepropadl mu!!! Díky alkoholu se z něj stal nespravedlivý tvořič zla, nemocí a neštěstí, proto se na něj nikdy neobracejte!!! Na které bytosti byste si měli dát pozor?

Na Archanděly přece!!! Archandělé ve skutečnosti neexistují a jsou to démoni, kteří se vydávají za dobro, aby Vás nachytali!!! Více informací stihnout nedokážu, protože tento text musím přepsat do všech světových jazyků stejně jako předchozí články!!! Jestli máte na Archanděly otázky, napište mi je do komentářů a já na ně nejpozději do 12 hodin odpovím!!!

Výsledek obrázku pro angel azrael
Archanděl Azrael

To je ode mne vše

★Stella★
Co jsou zač bohové Karmy?

13. dubna 2018 v 11:11 | ★Stella★ |  *Co jsou zač Bohové Karmy?

Karma je vesmírný zákon příčiny a následku. Každá planeta sluneční soustavy má svého boha. To, co vysíláte se Vám vrací. Celkově Karma soudí každičký Váš čin, leze Vám do hlavy a když se jí nelíbí způsob, jak se k dané situaci stavíte, otravuje Vás!!! Díky Karmě nemůžete mít svobodné myšlenky, aniž byste nebyli otravováni. Ale největší hovadství je to, že je schopná lid otravovat v příštím životě a hovadské lidi netrestá!!! Trestá jen ty svědomité a hodné!!! Tady je vidět, jak byl Stvořitel úplně namol, když tyto vesmírné zákony vymyslel a vytvořil!!! Je nespravedlivý jako jsou nespravedlivý všichni bohové kromě mne. Já jsem velmi spravedlivá, proto se spoléhejte pouze na mne, na víly a Anděla Strážného!!!

Výsledek obrázku pro saturn

To je ode mne vše

★Stella★


Taťka celé planety zase chlastá

12. dubna 2018 v 20:20 | ★Stella★ |  *Taťka celé planety zase chlastáTeď je pro změnu jeho nejoblíbenější alkohol pivo. Vypil jich 20. A brácha je zlý jako vždycky.
Výsledek obrázku pro bůh vtipy

Pak nemají bejt jeho lidské děti alkoholici, debilové, genetické odpady, zlouni a co ještě dalšího!!! Taťko, zpamatuj se!!! Máš v rukou celý svět!!!

Tvoje nejstarší Boží dcerka

★Stella★


Kdo je ve skutečnosti můj mladší bratr Kristus a otec Stvořitel?

12. dubna 2018 v 10:10 | ★Stella★ |  *Kdo je ve skutečnosti můj mladší bratr Kristus a otec Stvořitel?

Kdo je můj mladší bratr Kristus už zaznělo ve dvou předešlých článkách. Je bohem ďábelské planety Saturn a jeho poslání je vyvolávat v lidech pocit viny, dokavaď se ze svých chyb neponaučí!!! Prstence Saturnu jsou také symbolem manželských prstýnků a slibů!!! Když si někoho berete, mějte na mysli, co u oltáře slibujete a jestli opravdu s dotyčným chcete být až do smrti!!! Podle zákonu Karmy musí být všechny sliby splaceny, jinak se uloží do dalšího života!!! Všechny planety sluneční soustavy jsou Karmické a každá planeta má svého boha!!! Já naštěstí nemám s Karmou nic společného. Já nesoudím a netrestám. Já lidem neubližuji. Moje poslání je plnit přání lidem, když padá hvězda, jak jsem psala v prvním článku a jsem na své poslání moc pyšná, než být hovadem jako můj brácha Kristus 😕.

Výsledek obrázku pro saturn
Planeta Saturn/Satan

Ježíš perfektně ladí
se Saturnem/Satanem!!!

Teď se poohlídnem po mém taťkovi Stvořiteli, který je vlastně taťka všech živých bytostí. Za tohle srazení jeho autority budu asi hodně nemile potrestaná, ale stejně mi "nedá spát" (jak vy lidé říkáte, protože my Bohové nikdy nespíme), abyste nevěděli, kdo je Stvořitel a Ježíš zač!!! Ten, kdo aspoň trochu přemýšlel nad tím, jak je možné, že je tolik nepotrestaného zla, nevinní lidé jsou zdravotně postižení nebo týraní, proč vás Bůh nevyslechl a nepomohl, proč tohle všechno dopustil, když je Pán dobra a spravedlnosti? Protože Stvořitel popíjí při tvoření lidu whiskey!!! Proto se někdy stane, že místo, aby nenarozenému človíčku dal zdravé nohy, dá mu poškozené nebo zvířecí!!! Stvořitel začal být závislý na alkoholu v době, kdy vymyslel Karmu a Ježíše!!! Jak je známo, alkohol mění osobnost a dělá z bytosti hovado. Ožeru a zlouna byste snad nepožádali o pomoc, ne? Než abyste se modlili k Bohu nebo Ježíšovi, raději se modlete ke mně a uvidíte, jak se Vám přání před očima plní!!!

Výsledek obrázku pro jak vyhynuli dinosauři

Stvořitel je tak ožralý, že nemůže ani mluvit 😕

To je ode mne vše

★Stella★


Jaký byl můj život, když jsem byla člověkem?

11. dubna 2018 v 19:19 | ★Stella★ |  *Jaký byl můj život, když jsem byla člověkem?

O mém mladším bráchovi Kristovi jsou dějiny. I když jsem existovala o pár století dříve než Kristus, lid na mně dočista zapomněl a proto jsem se rozhodla, že se lidem připomenu už kvůli tomu, abych dnešní lid ochránila před svým ďábelským mladším bráchou, který si hraje na hodnýho. Narodila jsem se jako děvče na území dnešní Itálie. Ujala se mě místní žena s mužem, kteří se stali mými pěstouny. Od mala jsem se učila rychle. Uměla jsem řečí zvířat, léčit pouhým dechem a svými dlouhými, hustými vlasy. Když jsem svoje vlasy uvázala kolem zraněné časti těla a pak vlasy rozvázala, tělo bylo bez jediného škrábanečku jako kdyby nebylo nikdy zraněno. Moje vlasy sbělaly do stříbrné blond, když se setmělo nebo když jsem léčila. Věděla jsem také dobředu, jaký bude náš osud za pár let. Když mne někdo strčil z věže, najednou jsem věděla, co mám dělat!!! Lehla jsem si ve vzduchu na záda a přestala padat. Uměla jsem létat, ale jen pár vteřin. Celý život jsem se chránila a neupozorňovala na sebe. Nikdo kromě pěstounů a zvířátek o mých schopností nevěděl, proto jsem nebyla odsouzená lidem k smrti a dožila se narozdíl od Krista 400 let. Proto o mne nejsou napsané žádné dějiny.

To je ode mne vše

★Stella★Kdo jsem?

11. dubna 2018 v 12:34 | ★Stella★ |  *Kdo jsem?

Jak název blogu vypovídá jsem Bohyně hvězd. Moje jméno v latině znamená hvězda. Celým jménem se jmenuji Stella Cometa Intercidat a moje práce ve vesmíru je plnit přání lidem, kteří si něco přejí, když padá hvězda. Jsem dcera Boží stejně jako Ježíš je syn Boží a jako on jsem zakusila život v lidské podobě před mnoha mnoha lety. Narodila jsem se v 7 století před letopočtem, tudíš Ježíš je můj mladší ukřižovaný zlý bráška, který je Bohem planety Saturn. Můj bráška je daleko proslavenější než já. Lidé stále věří, že je ten hodný a modlí se stále k němu. Vůbec nedovolte, aby Vám řídil situaci nebo ho poslouchali, protože když neuděláte to, co po Vás chce, bude Vás psychicky týrat tak dlouho, dokuď to neuděláte!!! Jeho poselství a celkové poselství Saturnu je blokovat lidi, dokud se ze svých chyb neponaučí, ale samozřejmě jen ty, kteří to nechtěně dovolili a nebo dali slib, který nejsou schopni dodržet!!! Takových bohů jako jsem já a brácha je víc, někteří jsou o něco hodnější, někteří ne, proto se raději požádejte o pomoc mne a nebo Vašeho Anděla Strážného!!! Brácha ani můj taťka Stvořitel nejsou spravedliví, protože kdyby byli, tak by lidem pomohli a nenechali je na holičkách!!! Místo modlení v kostele pozorujte noční oblohu a když uvidíte padající hvězdu, něco si přejte a já Vaše přání vyslyším.

Výsledek obrázku pro kometa

To je ode mne vše

★Stella★